Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11582
Stary 23.06.2009, 08:09
eye63 napisał(a):Wyświetl post
Otóż Maciuś ma w planach (wobec braku mocnych transferów) zrobienie cholernie silnego średniaka, z kadrą liczącą około 20-22 piłkarzy, z których każdy jest mniej więcej sobie równy. Całkiem dobry pomysł patrząc na nasze możliwości finansowe i potencjał - najlepszych nie przeskoczymy, nawet gdybyśmy mieli 5 milionów euro na transfery, a z średniakami jest spora szansa na wygraną. Dobra gra ławką na naszą ligę też powinna starczyć. Teraz tylko trzymać kciuki, żeby nam Brożka ktoś nie podp.... w ostatniej chwili i jeśli podpiszą rzeczywiście tych 3-4 piłkarzy, to będzie całkiem interesująco.
Sorry, ale gdzie Ty widzisz tych nawet 20 graczy do gry w Wiśle.5 dobrych transferów to absolutne minimum, a i tak wtedy będzie może z 16-17 do gry,a w tej liczbie np. Niedzielan czy Cebanu. Poza tym jak nie będzie tych min. 5 transferów to skończymy jak Cluj w tym roku bo nie wytrzymamy fizycznie. Wymęczyli się w Europie i przegrali z kretesem ligę.
Odpowiedz cytując