Wyświetl pojedynczy post
northrop
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: $-land

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8072
Stary 23.06.2009, 07:54
^z tego co pamietam, to w Polsce wprowadzili jakies przepisy z roznymi kolorami gwiazdeg. Zlota gwiazdka za 10 MP, srebrna z iles tam (powiedzmy 6 MP) itd. itp. dlatego np. LKS tez ma bodajze biala gwiazdke. ogolnie temat byl juz walkowany tutaj wiele razy.
Odpowiedz cytując