Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
A'Tuin
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Trinovantum
Offline
#
2455
23.06.2009, 00:15
Po pierwszej polowie z Dinamo Tbilisi tez bylismy dwie bramki w plecy. W Krakowie! Po przerwie, gdy Wislacy strzelili im 3 razy w ciagu pieciu minut, wielu uwierzylo, ze juz awansowalismy do kolejnej rundy rozgrywek
A'Tuin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do A'Tuin
Znajdź inne posty napisane przez A'Tuin