Wyświetl pojedynczy post
A'Tuin
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Trinovantum

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2455
Stary 23.06.2009, 00:15
Po pierwszej polowie z Dinamo Tbilisi tez bylismy dwie bramki w plecy. W Krakowie! Po przerwie, gdy Wislacy strzelili im 3 razy w ciagu pieciu minut, wielu uwierzylo, ze juz awansowalismy do kolejnej rundy rozgrywek
Odpowiedz cytując