Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11556
Stary 22.06.2009, 21:17
westersyl - nasz trener to jest dobry dyplomata i myślę że tak należy interpretować jego słowa.Powiedział 'my' - 'nie chcemy' a wiadomo że jest w klubie blok na wysokie transfery i kontrakty i tak na prawdę ani Skorża ani Bednarz nie mają w tej kwestii nic do gadania.

Jak dla mnie to trochę zła polityka bo wiadomo że często lepiej kupić jednego i konkretnego niż trzech, z których nie ma wielkiego pożytku.

No ale cóż począć - na dzień dzisiejszy to najważniejsze jest to żeby nowe twarze pojawiły się na Reymonta jak najszybciej.Ledwo się liga skończyła a już w zasadzie jesteśmy w przededniu bardzo ważnego meczu - to tylko 3 tygodnie - wiemy że drużyna z którą się zmierzymy do osiłków nie należy ale w żadnym razie nie są to amatorzy.Każdy kto z nimi grał, męczył się niemiłosiernie więc o wycieczce krajoznawczej nie może być mowy.

Wiemy że nie zagra Garguła, nie zagra Boguski...Forma Brożka jest niewiadomą.Mamy 2 środkowych obrońców a nie możemy wykluczyć że ktoś z pierwszego składu rozleci się na krócej, lub dłużej podczas przygotowań.
dlatego tych juz upatrzonych i wstępnie dogadanych , jak najszybciej podpisywać bo całkiem możliwe że będą oni niezbędni przy ustalaniu pierwszej 11tki na najbliższy mecz a żeby to miało sens, muszą się choć trochę zgrać z resztą zespołu.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując