|
a ja widzę to tak, jest coś na rzeczy bo sam Skorża mowił, że piłkarz ma za duże wymagania finansowe... najwidoczniej prowadzone są z Vladaviciem konkretne owiane tajemnicą rozmowy pewnie dotyczące kontraktu... dlatego transfer Bozoka sie tak przeciaga... a zreszta zobaczymy jak to będzie ;]
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|