Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
szymek_884
Banita
Od: 06.2009
Offline
#
11551
22.06.2009, 20:56
Bozok moze sie okazac drugim Jirsakiem...
nie chcialbym tego...wierze ze on bedzie hasal na lewym skrzydle...
bo nie wyobrazam sobie tam Diaz....
szymek_884
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez szymek_884