|
Dziwi mnie taka opinia,którą tu zobaczyłem,że lepiej nikogo nie kupować,bo może taki ktoś znaleźć się wśród najbardziej nietrafionych transferów.Kompletna paranoja!Tak to właśnie wygląda wystawianie alibi dla braku skutecznego działania.Takim skutecznym działaniem w przypadku Wisły jest li tylko awans do LM.
Czy po sprzedaniu w ost.latach zawodników za kilkanaście milionów € zmniejszył się choć trochę dług spółki piłkarskiej wobec TF?-Nie,ani o grosz.Nie piszę,by bezsensownie szastać kasą na lewo i na prawo,ale taka szansa może się długo nie powtórzyć(będzie coraz trudniej zdobyć mistrza Polski).Nie zmarnujcie,panowie odpowiedzialni za Wisłę takiej wielkiej szansy!
Powód: Post pod postem...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.06.2009 o godz. 19:55.
|