Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11542
Stary 22.06.2009, 19:31
OL Lyonaise napisał(a):
Jeżeli poważny 30 letni mężczyzna co róż powtarza w każdym miejscu, w każdym wywiadzie że nie będzie swoją osobą męczył kibiców to się pytam pana Andrzeja. Panie Andrzeju co się zmieniło, że nagle pan uważasz że nie będziesz męczył swoją osobą kibiców i będziesz dla drużyny przydatny?
Nic sie raczej nie zmienilo. Gosc najwyrazniej od samego poczatku robil z mordy cholewe, bo 30 letni to moze i jest, ale powazny juz jak widac nie bardzo.

Inna rzecza sa pogloski, jakoby w poprzednim okienku transferowym, wyrazna chec zatrzymania go na wislackiej lawce/trybunach wyrazil Skorza.

W sumie to ja bym nie mial nic przeciwko, gdyby Skorza rowniez w tym oknie postulowal dalsze magazynowanie Niiedzielana na wislackich terenach, pod warunkiem ze znajdzie mu prywatnego sponsora gotowego pokryc koszty utrzymywania.

No ale jak to mowia, nadzieja umiera ostatnia i moze niebawem doczekamy sie komunikatu wieszczacego o rozwiazaniu kontraktu. W kazdym razie Bednarz moglby przynajmniej sprobowac i w razie niepowodzenia, jednoznacznie wykazac, ze to sam pan od skladania deklaracji nie byl zainteresowany takim rozwiazaniem.
Odpowiedz cytując