Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1265
Stary 22.06.2009, 19:28
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
http://www.wislakrakow.com/forum/member.php?u=40481

jedyna jego działalnosc na tym forum skupia sie do pisania 50 postow dziennie, w temacie transferowym, w wiekszosci co to posty nadajace sie do tematu "Gdybym byl Bednarzem" i "Nibylandii"


Ostatni post:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ostcount=11664

w ktorym obraza naszych zawodnikow i trenera.
Dostał ostrzeżenie, jeszcze jeden wyskok i zniknie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując