|
Panowie- spokojnie, jedni piszą, że Vladavic jest juz u nas, drudzy, że on nie wie co to Wisła. Taka jest specyfika dziennikarska, a na transfery czasu mamy sporo i nie ma jeszcze co narzekać. Ponarzekać będziemy mogli jak po 31 sierpnia nie będziemy mieli żadnego dobrego zawodnika, który wkomponował się skład. Narazie luz, czas jest...
|