Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11534
Stary 22.06.2009, 19:04
Panowie- spokojnie, jedni piszą, że Vladavic jest juz u nas, drudzy, że on nie wie co to Wisła. Taka jest specyfika dziennikarska, a na transfery czasu mamy sporo i nie ma jeszcze co narzekać. Ponarzekać będziemy mogli jak po 31 sierpnia nie będziemy mieli żadnego dobrego zawodnika, który wkomponował się skład. Narazie luz, czas jest...
Odpowiedz cytując