Wyświetl pojedynczy post
sidtsw
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11521
Stary 22.06.2009, 18:30
a juz wielu z nas myslalo , ze bedzie tak pieknie (kirm.vladivic.itp) a tu...
:-( widze ze entuzjazm opadl po wywiadzie z p.Skorza :-(...tez myslalem ze sie wzmocnimy a wyglada na to , ze tylko uzupelnimy ... choc oczywiscie moge sie mylic ...oby...
Odpowiedz cytując