Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sidtsw
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
11521
22.06.2009, 18:30
a juz wielu z nas myslalo , ze bedzie tak pieknie (kirm.vladivic.itp) a tu...
:-( widze ze entuzjazm opadl po wywiadzie z p.Skorza :-(...tez myslalem ze sie wzmocnimy a wyglada na to , ze tylko uzupelnimy
... choc oczywiscie moge sie mylic ...oby...
sidtsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sidtsw
Znajdź inne posty napisane przez sidtsw