Wyświetl pojedynczy post
OL Lyonaise
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11515
Stary 22.06.2009, 17:58
Liczę jeszcze na jakiegoś darmowca z Brazylii. Jeszcze ino to może chyba nam realnie wzmocnić kadrę z pola. Testy bramkarzy to kpina. Tyle czasu... i nic. Po prostu zaczynam wierzyć że pora wymienić pana K. na kogoś lepszego, kto nam sam znajdzie brmkarza. Do kiedy pan K. Ma kontrakt? Pewnie już tylko rok. Więc pora by się zastanowić czy się nie bardziej opłaca odprawę zapłacić niż te testy.
Odpowiedz cytując