Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11513
Stary 22.06.2009, 17:53
szymek_884 napisał(a):Wyświetl post
zgodzę sie po raz pierwszy z prawnikiem25
tutaj nie ma sprawiedliwości...bany są chyba rozdawane według uznania...ale moderator ma takie prawo...on może karać...szanuje to...
Co jest - murzyn się nie podoba? Rasizm chcesz na forum szerzyć? A może homofobię?


Ja rozumiem, że czasy są ciężkie i jest na co narzekać, ale trucie o tym, że miało być na początku tygodnia a jeszcze nie podpisali to już jakaś perwersja.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując