szymek_884 napisał(a):

zgodzę sie po raz pierwszy z prawnikiem25
tutaj nie ma sprawiedliwości...bany są chyba rozdawane według uznania...ale moderator ma takie prawo...on może karać...szanuje to...
|
Co jest - murzyn się nie podoba? Rasizm chcesz na forum szerzyć? A może homofobię?
Ja rozumiem, że czasy są ciężkie i jest na co narzekać, ale trucie o tym, że miało być na początku tygodnia a jeszcze nie podpisali to już jakaś perwersja.