Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11505
Stary 22.06.2009, 17:24
Z tego so mowil Skorza to pewnie beda ze 2 -3 transfery ,(Bozok,Carlinos,..i kto jeszcze)

dziwia mnie to ze jedne zrodla podaja ze Vladavic chce odejsc..a inne ze wogole tego tematu nie ma..
Czlowiek juz sam sie gubi,bo niewaidomo w co wierzyc.

Z drugiej strony na duze trnasfery nie ma sie co nastawiac,a do tego na +

-zostaje Sobol
-narazie cisza o Marcelo
-tak samo o Pawle
-odchodzi Dawidowski ,Beto

tylko ze..
Znowu maja ogladac bramkarzy na DVD i potem podjac decyzje ktorego brac...zaczyna sie ..
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując