Z tego so mowil Skorza to pewnie beda ze 2 -3 transfery ,(Bozok,Carlinos,..i kto jeszcze

)
dziwia mnie to ze jedne zrodla podaja ze Vladavic chce odejsc..a inne ze wogole tego tematu nie ma..
Czlowiek juz sam sie gubi,bo niewaidomo w co wierzyc.
Z drugiej strony na duze trnasfery nie ma sie co nastawiac,a do tego na +
-zostaje Sobol
-narazie cisza o Marcelo
-tak samo o Pawle
-odchodzi Dawidowski ,Beto
tylko ze..
Znowu maja ogladac bramkarzy na DVD i potem podjac decyzje ktorego brac...zaczyna sie ..