grzesiek632 napisał(a):

Krakowska Wisła nie zagra planowanego meczu z Przebojem Wolbrom - informuje oficjalna strona naszego klubu. Zamiast tego meczu "Biała Gwiazda" zmierzy się ze słowackim MFK Ružomberok.
Mecz rozegrany zostanie na Stadionie Ludowym w Sosnowcu, 27 czerwca o godzinie 15:00.
Ciekawe dlaczego akurat z Ružomberokiem...
Pewnie dopiero wtedy dojdzie do podpisania kontraktu z Bożokiem.... moim zdanie m to Wisła moze i sie juz zgadała z samym zawodnikiem tylko nie moga dojsc do porozumienia ze Slowakami odnosnie odstepnego.
|
Norma, może w ramach rozliczenia za transfer Wisłą ma zagrac mecz kontrolny z Ruzemberokiem. Cały świat tak robi.