Co ciekawe znalazłem informację, że Wisła była zainteresowana Vladaviciem już w 2006 roku.
Sam piłkarz mówi o tym, że Zeljeznicar odrzucił ofertę Wisły:
http://www.xtratime.org/forum/showpo...&postcount=289
Tutaj również wspomina o Wiśle:
http://www.xtratime.org/forum/showpo...&postcount=298