Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11495
Stary 22.06.2009, 16:53
Co ciekawe znalazłem informację, że Wisła była zainteresowana Vladaviciem już w 2006 roku.

Sam piłkarz mówi o tym, że Zeljeznicar odrzucił ofertę Wisły:
http://www.xtratime.org/forum/showpo...&postcount=289

Tutaj również wspomina o Wiśle:
http://www.xtratime.org/forum/showpo...&postcount=298
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując