|
Wyluzujcie... rany jak ja niektóre posty czytam to mnie głowa boli... żeby zakontraktować brazyliano to pierw muszą potwierdzenie dostać, że nie jest związany ze swoim starym klubem... co do Bozoka to raczej sprawa już załatwiona, dlaczego tak uważam? Ano dlatego, że Wisła zmieniła swojego przeciwnika sparingowego na klub jakim jest MFK Rużomberok, uważam, że jednym z warunków przejścia jest właśnie sparing pomiędzy tymi zespołami. Z resztą obaj zawodnicy przechodzili badania w piątek, jak już gdzieś ktoś pisał, wyniki przeważnie przychodzą na początku tygodnia (w weekend raczej nie pracują nie...xd), więc luz. I jeszcze jedno skoro Pan Maciej mówi, że to okienko będzie dla Wisły to już to musi coś oznaczać... Co do Vladavića nie jestem pewny, coś mi tu śmierdzi, fajnie by było jakby przyszedł, ale jak mówię... z resztą do zgrupowania może się jeszcze dużo wydarzyć. Pożyjemy zobaczymy... nie płakać mi tu xd
|