Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 22.06.2009, 16:43
MarecqiTSW napisał(a):Wyświetl post
przecież to nie musi być wierny kibic Wisły... ktos poprostu oferuje tu usługę, która dla wielu może być bardzo przydatna każdy chce na czymś zarobić Ty nie musisz przecież jechać tym busem
Wspaniale!
I niech kazda taka firma zalozy temat, oczywisciew nieodpowiednim pokoju nie zwazajac na to ze juz jest temat o wyjezdzie do Estonii.
Do tego niech kazdy kto ma jakies watpliwosci w jakiejkolwiek sprawie zada swoje genialne pytanie dwa razy w nowych tematach.
Niech jest burdel jakich malo bo kto chce zarobic a drugi czegos nie wie. Hurraaa
WISŁA PANY !!