Wspaniale!
I niech kazda taka firma zalozy temat, oczywisciew nieodpowiednim pokoju nie zwazajac na to ze juz jest temat o wyjezdzie do Estonii.
Do tego niech kazdy kto ma jakies watpliwosci w jakiejkolwiek sprawie zada swoje genialne pytanie dwa razy w nowych tematach.
Niech jest burdel jakich malo bo kto chce zarobic a drugi czegos nie wie. Hurraaa