Wyświetl pojedynczy post
MarecqiTSW
Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.06.2009, 16:29
przecież to nie musi być wierny kibic Wisły... ktos poprostu oferuje tu usługę, która dla wielu może być bardzo przydatna każdy chce na czymś zarobić Ty nie musisz przecież jechać tym busem