Temat
:
Transport na mecz rewanżowy o LM do Tallina
Wyświetl pojedynczy post
MarecqiTSW
Member
Od: 03.2008
Offline
#
4
22.06.2009, 16:29
przecież to nie musi być wierny kibic Wisły... ktos poprostu oferuje tu usługę, która dla wielu może być bardzo przydatna
każdy chce na czymś zarobić
Ty nie musisz przecież jechać tym busem
MarecqiTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MarecqiTSW
Znajdź inne posty napisane przez MarecqiTSW