Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
zawszewiernyts
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Wiślacka Kraina
Offline
#
1317
22.06.2009, 16:09
Do sprzedania mam ukraińską ligę Do Fify 09, PES 2009 (w cyrlicy), oraz
http://allegro.pl/show_item.php?item=665932612
i grę The Settlers IV złota edycja. Jak coś pisać priv.
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.
zawszewiernyts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zawszewiernyts
Znajdź inne posty napisane przez zawszewiernyts