Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1262
Stary 22.06.2009, 15:40
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...669#post749669

temat nie cieszy sie wielka popularnoscia dlatego mysle, ze zamiast zakladac nowy mozna kontynuowac ten, takze prosze o zmiane nazwy tematu na "Liga Mistrzów 2009/10"
Odpowiedz cytując