Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
raciborzanin
Member
Od: 10.2007
Offline
#
11482
22.06.2009, 14:59
Nie wiem czy było:
http://futbal.sme.sk/c/4900989/odcho...-vymyslom.html
Jak się nie mylę, tam jest napsiane,że Vladavić nie przechodzi do Wisły i się jeszcze wypowiada właściciel klubu MSK Żyliny, że o tym transferze dowiedział się z telewizji itd.
raciborzanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raciborzanin
Znajdź inne posty napisane przez raciborzanin