Wyświetl pojedynczy post
raciborzanin
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11482
Stary 22.06.2009, 14:59
Nie wiem czy było:

http://futbal.sme.sk/c/4900989/odcho...-vymyslom.html

Jak się nie mylę, tam jest napsiane,że Vladavić nie przechodzi do Wisły i się jeszcze wypowiada właściciel klubu MSK Żyliny, że o tym transferze dowiedział się z telewizji itd.
Odpowiedz cytując