Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11480
Stary 22.06.2009, 14:32
Być może z Vladaviciem sprawa wygląda następująco:Bochum nie chciało dać za niego więcej jak 500 tys.€,Żylina chce minimum 800 tys.W związku z tym może takie rozwiązanie;Vladavic przedłuża kontrakt z Żyliną o rok,by Słowacy mieli jakąś pewność, następnie zostaje wypożyczony do Wisły,by pomóc wejść jej do LM.Jeśli Wisła wchodzi,to wykupuje Bośniaka,a jeśli nie to wraca do Żyliny.To tylko gdybanie,a może i dobre rozwiązanie.
Odpowiedz cytując