Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
11479
22.06.2009, 14:30
AYALA
napisał(a):
Chyba numerem jeden jest Vladavic na liście Bednarza.Ciężko tak po skrótach na youtube oceniac który lepszy czy Słowak czy Słoweniec.
Bożok jest Słowakiem, Vladavic Bośniakiem a Słoweńcem jest Kirm.
Sancezz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sancezz
Odwiedź stronę domową użytkownika Sancezz!
Znajdź inne posty napisane przez Sancezz