|
Dobrze by było aby polskie zespoły w europejskich rozgrywkach grały jak najdłużej. 1 i 2 runda LE jak i 2 rundę eliminacyjną LM polskie zespoły powinny przejść. Co by nie mówić rywale nie są najtrudniejsi i nie można się ich bać ale trzeba szanować inaczej nie mamy czego szukać w europie. Wiadomo że w kolejnych rundach będzie już tylko trudniej.
Zobaczymy jak to będzie w tym sezonie z grą polskich zespołów w europie, mam nadzieję że lepiej niż w poprzednich latach.
Mam jeszcze pytanie czy będą i jeżeli tak to gdzie transmitowane mecze eliminacyjne polskich zespołów?
|