Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
11478
22.06.2009, 14:12
puki co to kontraktów nie podpisano, ponieważ brak wyników medycznych, bo lekarze zwlekają z ich podaniem...
Luk4s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk4s
Znajdź inne posty napisane przez Luk4s