Temat
:
Co Z Wejściówkami Na Stadion W Sosnowcu !!??
Wyświetl pojedynczy post
szymek_884
Banita
Od: 06.2009
Offline
#
4
22.06.2009, 14:04
wiesz dlaczego?
bo moderator tutaj jest panem i władca...
i on tutaj rzadzi...i nie musi sie tlumaczyc...
;/;/
szymek_884
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez szymek_884