Wyświetl pojedynczy post
szymek_884
Banita
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.06.2009, 14:04
wiesz dlaczego?
bo moderator tutaj jest panem i władca...
i on tutaj rzadzi...i nie musi sie tlumaczyc...
;/;/