Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
11476
22.06.2009, 14:02
Jeśli Bochum odrzucona to raczej nie dlatego żeby iść do Wisły. Liczyłem na piątkowe transfery a tu dziś już poniedziałek..
matti123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matti123
Znajdź inne posty napisane przez matti123