|
Wie ktos ile teraz czeka sie średnio na wyrobienie paszportu ?powiedzieli w biurze że do miesiąca ale jak to w praktyce wygląda ?
W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek
Jesteśmy Śląsk Wrocław - Nam należy się szacunek !
------------------------------------------------------------------------------
ŚLĄSK-WISŁA-LECHIA
|