|
chyba rzeczywiście coś jest na rzeczy z Vladavicem skoro tak zwlekaja z podpisaniem kontraktu z Bożokiem.
Chyba numerem jeden jest Vladavic na liście Bednarza.Ciężko tak po skrótach na youtube oceniac który lepszy czy Słowak czy Słoweniec.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 22.06.2009 o godz. 14:10.
|