konrad1991tsw napisał(a):

|
Może mi ktoś odpowiedziec na jedno pytanie: Jeśli przejdziemy Levadię to w przypadku odpadnięcia w następnej rundzie przechodzimy do Ligi Europejskiej?
|
Tak, będziemy grali w IV rundzie kw. gdzie prawdopodobnie nie będziemy rozstawieni.