Wyświetl pojedynczy post
PatrykTS1
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 22.06.2009, 13:34
konrad1991tsw napisał(a):Wyświetl post
Może mi ktoś odpowiedziec na jedno pytanie: Jeśli przejdziemy Levadię to w przypadku odpadnięcia w następnej rundzie przechodzimy do Ligi Europejskiej?

Tak, będziemy grali w IV rundzie kw. gdzie prawdopodobnie nie będziemy rozstawieni.