|
Krakowska Wisła nie zagra planowanego meczu z Przebojem Wolbrom - informuje oficjalna strona naszego klubu. Zamiast tego meczu "Biała Gwiazda" zmierzy się ze słowackim MFK Ružomberok.
Mecz rozegrany zostanie na Stadionie Ludowym w Sosnowcu, 27 czerwca o godzinie 15:00.
Ciekawe dlaczego akurat z Ružomberokiem...
Pewnie dopiero wtedy dojdzie do podpisania kontraktu z Bożokiem.... moim zdanie m to Wisła moze i sie juz zgadała z samym zawodnikiem tylko nie moga dojsc do porozumienia ze Slowakami odnosnie odstepnego.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|