Temat
:
Co Z Wejściówkami Na Stadion W Sosnowcu !!??
Wyświetl pojedynczy post
wilis
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: AZORY
Offline
#
2
22.06.2009, 12:22
ten do zamkniecia.... poniewaz zrobily sie 2 takei same...z powodu bledu na kompie;/
przepraszam
wilis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wilis
Znajdź inne posty napisane przez wilis