Wyświetl pojedynczy post
buldus
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9055
Stary 22.06.2009, 11:56
luk02 napisał(a):Wyświetl post
Pierwsze mecze drugiej rundy odbędą się 14 lub 15 lipca, rewanże - tydzień później. , 1 mecz gramy u siebie czy na wyjezdzie ?
U siebie gramy.
Powód: Już wiem :)
Ostatnio edytowane przez buldus : 22.06.2009 o godz. 12:16.
Moje Sety klubowe NOWY SET! Buldus Hit Mix Vol 1! http://buldus.przeklej.pl//
Odpowiedz cytując