Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
buldus
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
9055
22.06.2009, 11:56
luk02
napisał(a):
Pierwsze mecze drugiej rundy odbędą się 14 lub 15 lipca, rewanże - tydzień później. , 1 mecz gramy u siebie czy na wyjezdzie ?
U siebie gramy.
Powód: Już wiem :)
Ostatnio edytowane przez buldus : 22.06.2009 o godz. 12:16.
Moje Sety klubowe
NOWY SET! Buldus Hit Mix Vol 1!
http://buldus.przeklej.pl//
buldus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do buldus
Znajdź inne posty napisane przez buldus