Wyświetl pojedynczy post
wilis
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.06.2009, 11:54. Co Z Wejściówkami Na Stadion W Sosnowcu !!??
czesc... jesli ktos uzna ten temat za nie potrzebny prosze go poprostu zamknac.
ale uwazam ze sprawe trzeba obgadac...
CO bedzie z wejsciem na stadion w sosnowcu?
wiadomo ze gramy w Sosnowcu...ze w II r. Gramy z Levadia?
jak bezie wygladala sprzedasz na ten i inne mecze Wisly na sadionie Ludowym?
bilety beda sprzedawane w Krakowie czy w sosnowcu ...w kasie czy jak?
bo raczej arnetow na Lige nie bedzie heheh...
a byloby glupio gdybym np. chcial kupic bilet a dowiedzialbym sie ze ktos z Sosnowca kupil 10 ...
i zabraklo dla Wislakow...
prosze o info w tej sprawie...