Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11467
Stary 22.06.2009, 11:11
Ronaldo też twierdził, że nigdzie nie idzie, i wszystko to wymysł pracy. A jak jest sami widzimy. Nie ma co dywagować, trzeba czekać... a do wiarygodnosci naszych gazet juz chyba sie wszyscy przyzwyczailismy,
Odpowiedz cytując