Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
szymek_884
Banita
Od: 06.2009
Offline
#
11466
22.06.2009, 11:05
ze to wszystko jest wymyslone
ze nikt z Polski sie nie kontaktowal z nami
szymek_884
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez szymek_884