Cytat:
„Celé je to výmysel. Nikomu z Poľska ani odinakiaľ som nedával žiadne vyjadrenie k prestupu do Krakova, pretože nikam neprestupujem. Nikto mňa ani môjho manažéra nekontaktoval, ja mám zmluvu v Žiline
a zajtra s ňou odchádzam na sústredenie do Rakúska,"
|
No i wszystko jasne.
Po mojemu: To wszystko to jest wymysł. Nikomu nie udzielałem żadnego wywiadu, o moim wyjeździe do Krakowa. Bo nigdzie nie wyjeżdżam. Nikt się ze mną ani moim menedżerem nie kontaktował, jutro wyjeżdżam na zgrupowanie do Rakuska"