Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11464
Stary 22.06.2009, 11:03
Cytat:
„Celé je to výmysel. Nikomu z Poľska ani odinakiaľ som nedával žiadne vyjadrenie k prestupu do Krakova, pretože nikam neprestupujem. Nikto mňa ani môjho manažéra nekontaktoval, ja mám zmluvu v Žiline
a zajtra s ňou odchádzam na sústredenie do Rakúska,"
No i wszystko jasne.

Po mojemu: To wszystko to jest wymysł. Nikomu nie udzielałem żadnego wywiadu, o moim wyjeździe do Krakowa. Bo nigdzie nie wyjeżdżam. Nikt się ze mną ani moim menedżerem nie kontaktował, jutro wyjeżdżam na zgrupowanie do Rakuska"
Ostatnio edytowane przez dj_ibutti : 22.06.2009 o godz. 11:07.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując