Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11462
Stary 22.06.2009, 11:02
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Ten Vladavic za dużo gada, więc albo jest już podpisany albo po prostu podbija stawkę dla Bochum.
to mi się z Nei kojarzy bo było dokładnie tak samo dużo gadania, żeby się wyrwać ze swojego klubu...



Odpowiedz cytując