Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
11462
22.06.2009, 11:02
dj_ibutti
napisał(a):
Ten Vladavic za dużo gada, więc albo jest już podpisany albo po prostu podbija stawkę dla Bochum.
to mi się z Nei kojarzy bo było dokładnie tak samo dużo gadania, żeby się wyrwać ze swojego klubu...
Luk4s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk4s
Znajdź inne posty napisane przez Luk4s