Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11454
Stary 22.06.2009, 09:31
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/74331,1248675,1...wiadomosc.html
http://www.futbol.pl/artykul/55888.html to samo, inny portal

sprawa wydaje się być coraz bardziej na rzeczy.
Możliwe ,że klub zwleka z podpisaniem Bożoka i Carlinhosa , ponieważ chce aby wszyscy nowi piłkarze zostali przedstawieni razem. Nie zdziwie się ,jeżeli Vladavic i nowy bramkarz są już w drodze do Krakowa , przejdą badania i w czwartek lub piątek cała czwórka podpisze oficjalnie umowy.
Nie zapeszajmy jednak , bo wiadomo co było w ostatnich latach.....
Odpowiedz cytując