vote-for-mikey napisał(a):

Możliwe ,że klub zwleka z podpisaniem Bożoka i Carlinhosa , ponieważ chce aby wszyscy nowi piłkarze zostali przedstawieni razem. Nie zdziwie się ,jeżeli Vladavic i nowy bramkarz są już w drodze do Krakowa , przejdą badania i w czwartek lub piątek cała czwórka podpisze oficjalnie umowy.
Nie zapeszajmy jednak , bo wiadomo co było w ostatnich latach.....