Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11451
Stary 22.06.2009, 09:20
http://sport.onet.pl/74331,1248675,1...wiadomosc.html
http://www.futbol.pl/artykul/55888.html to samo, inny portal

sprawa wydaje się być coraz bardziej na rzeczy.

http://sport.wp.pl/kat,1732,title,Br...wiadomosc.html
http://www.efakt.pl/Gwiazdy-zostaja-...y,46862,1.html

Cytat:
- Teraz jest taki okres, że albo robi się grube transfery, jak w Realu Madryt, albo te drobne - stanów pośrenich praktycznie nie ma, bo kluby trzymają się za kieszeń. To efekt kryzysu - wyjaśnia menadżer Pawła Brożka, Radosław Osuch w rozmowie z "Faktem".
wydaje mi się, że coś w tym jest. Dotychczas nie słyszałem o transferach pomiędzy milionem, półtora, a kilkunastoma. Brożek raczej zostaje u nas, to bardzo dobra wiadomość zarówno dla Skorży, jak i Bednarza, który ma trochę więcej czasu na jakiś porządny wynalazek, który będzie mógł Pawła zastąpić.
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 22.06.2009 o godz. 09:36.
.
Odpowiedz cytując