|
Przejście II i III rundy eliminacji jest wielce prawdopodobne. Jeśli to zrobimy to - bez względu na wynik w IV rundzie - czeka nas co najmniej 6 meczów pucharowych. Musimy więc mieć po 2 zawodników na każdej pozycji gdyż Skorża będzie musiał zawodnikami rotować. Inaczej nie da się po prostu grać tylu meczów w rundzie. Do tego trzeba założyć jakieś kontuzje, kartki oraz to, że nie każdy transfer może okazać się pożyteczny (ostatnio mieliśmy więcej porażek niż sukcesów transferowych).
Kolejna sprawa to niewiadoma sprawa transferu Brożka (może się ktoś w końcu po niego zgłosi), Boguskiego (też jest obserwowany), mówiło się też o Małym, Marcelo, Diazie ,,,
Biorąc to wszytko pod uwagę spodziewam się że oprócz Garguły dojdzie do nas tego lata kolejnych 4-5 graczy. I jest to niezbędne minimum by zespół mógł funkcjonować
|