MessiWisła4ever_tsw napisał(a):

Może opatrzył byś to jakimś komentarzem? Widziałeś go w akcji? x) Albo, >gdybyś był Bednarzem< to co byś z nim zrobił? Ściągnął go do Wisły, opluł czy kupił mu kwiatki? ...

Ja rozumiem, że ten temat podchodzi pod..
"śmieciowy
", ale jakiś komentarz do wklejanego przez nas linku by sie przydał
...No ale jak już tam uważacie...