Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3144
Stary 22.06.2009, 02:13
MessiWisła4ever_tsw napisał(a):Wyświetl post
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ti/profil.html
Może opatrzył byś to jakimś komentarzem? Widziałeś go w akcji? x) Albo, >gdybyś był Bednarzem< to co byś z nim zrobił? Ściągnął go do Wisły, opluł czy kupił mu kwiatki? ...
Ja rozumiem, że ten temat podchodzi pod.. "śmieciowy", ale jakiś komentarz do wklejanego przez nas linku by sie przydał
...No ale jak już tam uważacie...
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując