Wyświetl pojedynczy post
CWA
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11449
Stary 21.06.2009, 23:19
Szkoda by było gdyby ten Vladavic do nas nie przyszedł, po prezentuje się nieźle. Mam nadzieje, że w końcu podpisy się pod kontraktami jakieś pojawią w tym okienku transferowym. Np. w takiej Sparcie Praga to potrafią ściągnąć kilku interesujących graczy: http://www.transfery.eu/news,1775.html
Odpowiedz cytując