Szkoda by było gdyby ten Vladavic do nas nie przyszedł, po prezentuje się nieźle. Mam nadzieje, że w końcu podpisy się pod kontraktami jakieś pojawią w tym okienku transferowym. Np. w takiej Sparcie Praga to potrafią ściągnąć kilku interesujących graczy:
http://www.transfery.eu/news,1775.html