Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11448
Stary 21.06.2009, 22:47
Z tym Vladaviciem to rzeczywiscie juz kilka osob zauwazylo ze gosc traktuje Wisle jako karte przetargową..dzis juz pisze ze intersuje sie nim Bochum.
Jesli tak to wiadomo kogo wybierze

Takze nie ma co sie napalac,bo widze ze niektorzy juz te nazwiska co sie przewijaja do skladu właczają.Spokojnie panowie beda podpisy to bedziecie ich sobie ustawiac ,narazie to tylko medialny szum,i informacje "od kogos".,najczesciej od "informatora proszacego o dyskrecje "
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując