Temat
:
Puchar Konfederacji
Wyświetl pojedynczy post
buldus
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
62
21.06.2009, 21:10
Przeoczyłem 3:0 bramkę
Mam nadzieje że Egipt coś strzeli
Powód: Pomyłka :D
Ostatnio edytowane przez buldus : 21.06.2009 o godz. 21:11.
Moje Sety klubowe
NOWY SET! Buldus Hit Mix Vol 1!
http://buldus.przeklej.pl//
buldus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do buldus
Znajdź inne posty napisane przez buldus