Wyświetl pojedynczy post
IndykTSW
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 21.06.2009, 20:50
Koncert pozytyny - Lenny jak dla mnie zagrał przyzwoicie. Dwa browarki i deszcz nie przeszkadzał no i to słynne podejście pod Wawel po mokrym i śliskim wale - sam 2 razy zjechałem
Perkele!
Odpowiedz cytując