Temat
:
Wiła wianki i wrzucała je do falującej wody ...
Wyświetl pojedynczy post
IndykTSW
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz
Offline
#
55
21.06.2009, 20:50
Koncert pozytyny - Lenny jak dla mnie zagrał przyzwoicie. Dwa browarki i deszcz nie przeszkadzał
no i to słynne podejście pod Wawel po mokrym i śliskim wale - sam 2 razy zjechałem
Perkele!
IndykTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do IndykTSW
Znajdź inne posty napisane przez IndykTSW