mr_kwolf napisał(a):

Czytając wasze posty można dojść do wniosku że w obecnym składzie możemy pomarzyć o 4 rundzie eliminacji do LM, ratują nas tylko transfery.
Przyjście Bozoka lub Vladovica (których nikt nie widział poza jakimś filmikiem na jutjub) - pewna 4 runda
Przyjście napastnika za 1 mln euro - pewna LM
Futbol okazuje się taki prosty. Tak jak w Polsce najwięcej jest lekarzy i selekcjonerów reprezentacji, tak wśród kibiców Wisły najwięcej jest dyrektorów sportowych.
Wyjątkiem jest prawnik25 którego nic nie zadowoli, nawet Kaka w Wiśle który gra z darmo i płaci składki na SKWK.
|
Ataku się nie czepiam jak dla mnie Brożek Boguski i Ćwielong(liczę że w tym sezonie stanie się naprawdę skuteczny) są w stanie zagwarantować nam odp. liczbę bramek. Choć przydałoby się tu jakieś wzmocnienie zważywszy że Boguś kontuzjowany. Najlepiej wypożyczenie na pół roku jeżeli nas nie stać na transfer.
Odszedł Baszczu. Singlar gwarantuje niezły poziom, a może ten Carlinhos okazać się też świetnym graczem jak na nasze warunki. Tu się nie czepiam.
Ale odszedł Zieniu. Przychodzi Bozok, który może się okazać równie dobry jak Zieniu, a może też się okazać niewypałem. Taki Kirm np. robi wrażenie(7 goli, 17 asyst) i byłby gwarantem że gorzej niż Zieniu raczej by nie grał. A jakby go Bozok ze składu wyrzucił to tylko na dobre by nam wyszło.
Bramkarz nie jest taki ważny jak to że jeżeli Bozok okaże się za słaby na pierwszą 11(a jest niestety taka prawdopodobność) to Skorża znowu będzie miał kłopot żeby Wisełka chodziła jak przysłowiowy walec.