|
Czytając wasze posty można dojść do wniosku że w obecnym składzie możemy pomarzyć o 4 rundzie eliminacji do LM, ratują nas tylko transfery.
Przyjście Bozoka lub Vladovica (których nikt nie widział poza jakimś filmikiem na jutjub) - pewna 4 runda
Przyjście napastnika za 1 mln euro - pewna LM
Futbol okazuje się taki prosty. Tak jak w Polsce najwięcej jest lekarzy i selekcjonerów reprezentacji, tak wśród kibiców Wisły najwięcej jest dyrektorów sportowych.
Wyjątkiem jest prawnik25 którego nic nie zadowoli, nawet Kaka w Wiśle który gra z darmo i płaci składki na SKWK.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|