|
Tak, Bozok, Vladavic, Glik, Gargula, Carlinhos mam dalej wymieniac?
Odnosnie Glika - zebyscie sie nie zdziwili ze to posuniecie czyli kupienie Glika zamiast Jodlowca wyjdzie nam miliard razy lepiej niz cokolwiek. I gwarantuje wam dla mnie Glik to taki drugi Glowacki tylko znacznie mlodszy i znacznie odpowrniejszy.
Jesli podpiszemy ta czwroke pilkarzy(Gargula podpisal juz dawno) to bedzie to chyba najlepsze Jakosciowo okienko ostatnich lat.
|