Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11440
Stary 21.06.2009, 18:50
Tak, Bozok, Vladavic, Glik, Gargula, Carlinhos mam dalej wymieniac?

Odnosnie Glika - zebyscie sie nie zdziwili ze to posuniecie czyli kupienie Glika zamiast Jodlowca wyjdzie nam miliard razy lepiej niz cokolwiek. I gwarantuje wam dla mnie Glik to taki drugi Glowacki tylko znacznie mlodszy i znacznie odpowrniejszy.

Jesli podpiszemy ta czwroke pilkarzy(Gargula podpisal juz dawno) to bedzie to chyba najlepsze Jakosciowo okienko ostatnich lat.
Odpowiedz cytując